Total white system opinie – wybielanie zębów – paski i żele wybielające

Total white system opinie – wybielanie zębów – paski i żele wybielające

 

Śnieżnobiały uśmiech w 30 dni – Total White System

total white system
total white system

Białe zęby to synonim luksusu – szczycą się nim wszystkie gwiazdy telewizji i celebryci. Dodają blasku, rozpromieniają twarz i wzmacniają atrakcyjność. Pożółkły uśmiech kojarzy się z brakiem dbałości o higienę – jest nieestetyczny i odpychający. Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi decyduje się na wybielanie zębów. Jednak niewiele osób ma świadomość, że wcale nie trzeba robić tego u stomatologa! Na rynku są już dostępne profesjonalne zestawy wybielające do użytku domowego, a ich skuteczność jest porównywalna z zabiegiem w gabinecie dentystycznym. Znasz już Total White System?

Każdy wie, że drogeryjne pasty czy paski wybielające nie spełniają swojej roli. Ich działanie jest zbyt słabe, by widocznie rozjaśnić szkliwo. Istnieją natomiast inne domowe metody, które pozwalają trwale wybielić zęby nawet o 6 tonów. Mam to szczęście, że moja siostra jest stomatologiem i o wszystkich dostępnych na rynku metodach dowiaduję się z pierwszej ręki. Większość stomatologów nie informuje swoich pacjentów o możliwości skutecznego wybielenia zębów w domu, bo przecież straciliby przez to klientów. A wybielanie w gabinecie to wydatek rzędu nawet 1200 zł.

paski wybielające
paski wybielające

Za namową siostry zdecydowałam się przetestować najsilniej wybielający preparat do użytku domowego – Total White System. W jego składzie znajduje się wysoka zawartość nadtlenku karbamidu – dokładnie tej samej substancji używają dentyści do wybielania w swoich gabinetach. Różnica tkwi jedynie… w cenie. Za zestaw wybielający zapłaciłam ponad 1000 zł mniej niż za zabieg u stomatologa! Na dodatek wybieliłam zęby we własnym mieszkaniu, siedząc przed telewizorem i czytając ulubione książki. Uniknęłam nieprzyjemnych wizyt w gabinecie i sama decydowałam o tym, kiedy mam czas na wybielanie.

 

białe zęby
białe zęby

 

Profesjonalny zestaw wybielający może kojarzyć się ze skomplikowaną aparaturą, ale w rzeczywistości wybielanie z Total White było dziecinnie proste. Nakładki dopasowałam idealnie do swoich zębów, dzięki czemu nic się nie osuwało i nie przemieszczało. Do nakładek aplikowałam żel i zakładałam je na 30 minut głównie wieczorami, a w weekendy także rano. Pierwszego dnia czułam delikatną nadwrażliwość, ale dyskomfort ustąpił samoistnie po dwóch godzinach. Efekty były widoczne już po tygodniu stosowania – gołym okiem dało się zauważyć, że zęby są jaśniejsze i bardziej błyszczące. Ostateczny rezultat szczerze mówiąc przerósł moje oczekiwania. Po 32 dniach moje zęby są jaśniejsze o 5 tonów, a uśmiech jest naprawdę idealnie biały 🙂

żele wybielajaće
Opinie total white system

Efekt utrzymuje się już od trzech miesięcy bez zmian, choć nadal piję kawę i nie odmawiam sobie czerwonego wina. Jeszcze nigdy w swoim życiu nie uśmiechałam się tak często, jak teraz. Najchętniej pochwaliłabym się swoimi zębami całemu światu, dlatego obdarzam uśmiechem każdego, gdy tylko mam ku temu okazję 🙂 i świetnie się z tym czuję. Wiem, że ludzie zazdroszczą mi śnieżnobiałego, iście hollywoodzkiego uśmiechu, często widzę jak mi się przyglądają. Tylko po co zazdrościć? Lepiej zamówić Total White System na stronie producenta (www.totalwhitesystem.com) i podziwiać białe zęby we własnym lustrze 🙂 To łatwiejsze niż myślisz. Polecam!

odwiedz-strone-producenta

 

 

Related Post

Opinie organic acai powder

Suplement występujący w postaci proszku rozpuszczalnego w wodzie ,soku czy jogurcie. W swoim składzie posiada…