Acai power – opinie – tabletki na odchudzanie

Acai power – opinie – tabletki na odchudzanie

By odzyskać szczupłą sylwetkę 

Acai Power

 

acai power
acai power

 

Otyłość to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą przydarzyć się kobiecie. Odbiera pewność siebie, zabiera urodę, lekkość, zwiewność i atrakcyjność fizyczną, pogarsza stan zdrowotny i skutecznie rujnuje samopoczucie. Coś o tym wiem. Z nadwagą walczę od 16 roku życia. W najgorszym momencie ważyłam aż 91 kg… Z trudem wiązałam buty, na czwarte piętro wchodziłam zasapana jakbym przebiegła 10-kilometrowy maraton. O życiu towarzyskim w ogóle nie było mowy. Jasne, wychodziłam czasem z koleżankami na miasto, ale czułam się wśród nich jak wieloryb. Żaden facet nie był mną zainteresowany, zresztą wcale mnie to nie dziwiło.

To logiczne, że każdy chce być szczupły, akceptowany, chce się podobać innym i samemu sobie. Marzyłam o figurze, która będzie doskonale wyglądać w obcisłych ubraniach, seksownych sukienkach. Chciałam być piękna, normalna. Katowałam się dietami, zażywałam przeróżne suplementy, ale nic nie przynosiło widocznego rezultatu. Jeśli już udało mi się zrzucić parę kilo, po paru tygodniach zgubione kilogramy wracały… I tak bez końca. Moją walkę z otyłością wygrałam dopiero dzięki Acai Power.

acai power
tabletki na odchudzanie

 

3 miesiące temu koleżanka poleciła mi dietetyka, jednego z najbardziej wybitnych specjalistów w naszym mieście. Od niego dowiedziałam się o odchudzających właściwościach jagód acai. Nie miałam świadomości, że istnieje coś tak skutecznie spalającego tłuszcz, a jednocześnie w pełni naturalnego. Dziś już wiem, że acai przyspiesza przemianę materii, hamuje apetyt na podjadanie, usprawnia spalanie kalorii i w efekcie przestawia cały organizm na tryb „chudnięcie”. Naturalnie, bezpiecznie i skutecznie, a co najważniejsze – trwale!

W pierwszym tygodniu zażywania Acai Power zrzuciłam 4,5 kg 🙂 wtedy już czułam, że ten suplement różni się od większości środków, które do tej pory stosowałam. Po prostu działa. Dalej było tylko lepiej. Po trzech tygodniach mieściłam się w mniejszy rozmiar ubrań i czułam się o wiele lżej. Łącznie w pierwszym miesiącu zrzuciłam aż 15 kg. Miałam już więcej siły i przestałam panicznie wstydzić się swojego ciała, więc na tym etapie zaczęłam także wychodzić na siłownię. Ćwiczyłam raz w tygodniu, głównie by ujędrnić skórę. Diety nie zmieniłam niemal wcale, nie sięgam tylko tak często po słodycze – zwyczajnie nie mam ochoty i wiem, że to także zasługa Acai 🙂 Po dwóch miesiącach ważyłam 28 kg mniej i nosiłam już rozmiar M!

tabletki na odchudzanie
tabletki na odchudzanie

 

O suplementach na odchudzanie wiem chyba wszystko. Przetestowałam w swoim życiu kilkanaście różnych środków, które okazały się jedynie wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Dopiero Acai Power pomógł mi skutecznie zwalczyć nadwagę i pozwolił wreszcie zacząć cieszyć się życiem. Dziś jestem szczęśliwą, normalną dziewczyną, która nie boi się wychodzić do ludzi. Chodzę z koleżankami na zakupy, na imprezy, zaczęłam bardziej o siebie dbać, bo teraz wreszcie widzę w tym sens. Nawet faceci częściej zatrzymują na mnie wzrok 😉 Po dawnej grubasce nie ma już śladu.

acai power
acai power

 

Trudno opisać, jak wielką dumę czuję patrząc w lustrze na swój płaski brzuch, zgrabne nogi, szczupłą twarz… Wiem, że Ty też możesz z łatwością schudnąć i odzyskać seksowną sylwetkę, bez względu na to jak długo walczysz z otyłością. Jestem na to najlepszym przykładem. Gdybym wiedziała, że istnieje coś tak skutecznego, już dawno sięgnęłabym po Acai Power. Mimo że w Polsce da się go kupić na razie tylko w internecie (www.acaipower.net). Im wcześniej zdecydujesz się na naprawdę skuteczną kurację, tym szybciej zobaczysz w lustrze seksowną laskę, która nie pamięta już o swoich dawnych kompleksach 🙂 trzymam za Ciebie kciuki!

 

 

odwiedz-strone-producenta

 

[acai power]

 

 

 

Related Post

Opinie Morwa biała

Morwa biała to suplement, który reguluje poziom cukru we krwi. Ponadto zmniejsza jego przyswajanie i…